שירות כיסוי ושכפול לקטנוע

איבדתם את המפתחות לקטנוע, אולי זה נשמע לכם כאסון גדול, אך תופתעו לדעת כי ב"קופיקיז" יודעים לשכפל כל מפתח לקטנוע גם במצבים שבהם המפתח היחיד אבד. טווח המחירים של שכפול מפתח לקטנוע הוא רב ותלוי בסוג הקטנוע. כדי לחסוך את העלויות הגבוהות של שכפול המפתח במקרים שבהם המפתח אבד, נגנב או נשבר, "קופיקיז" מציעה שירות חדש, ייחודי ובלעדי, כיסוי על אובדן מפתח לקטנוע, תוכלו לשכפל את המפתח בכל פעם שתזדקקו למפתח חדש וחלופי על פי תקנון החברה.

כפול מפתח לקטנוע – שלושה דברים שכדאי לדעת

1.הקטנועים והאופנועים מוגנים כיום במערכות הגנה מתקדמות, באימובילייזר ובשלטים. כדי לשכפל את המפתח במקצועיות יש צורך בידע מקצועי, בציוד מתקדם ובהיכרות עם סוגי המערכות השונות. שחזור המפתח בקטנועים מורכב יותר מאשר שחזור המפתח ברכבים, הקטנוע מורכב משני גלגלים ויש לו פרמטרים מיוחדים במנגנון ההפעלה והנעילה.
2.כדי לשכפל את המפתח בהצלחה יש צורך להכיר את המאפיינים הייחודיים של מנגנוני הנעילה של האופנועים השונים ואת שיטות הפתיחה. כל חברה המייצרת קטנועים או אופנועים מפתחת מנגנוני נעילה ייחודים ומנגנון של אופנוע מסוג קאווסקי, לדוגמה, אינו דומה למנגנון הנעילה של אופנוע מסוג סזוקי וכו'.
3.ב"קופיקיז" מומחים בשחזור ובשכפול של מפתחות לקטנועים. אנו משכפלים את כל סוגי המנעולים כמו שכפול מפתח אימבולייזר לקטנוע, לאופנוע, שכפול מפתחות לקטנועים במצב של אין מפתח, שכפול שלט לאזעקה של קטנוע, אופנוע ועוד.

למה כדאי לרכוש את שירותינו

  • שכפול של מפתח לקטנוע היא עבודה מקצועית, מורכבת ויקרה.
  • "קופיקיז" פועלת בשיתוף פעולה עם חברות הביטוח המובילות במשק ומציעה כיסוי חדש, ייחודי ובלעדי, כיסוי אובדן מפתח לקטנוע.
  •  תוכלו לרכוש כיסוי שיאפשר לכם לחסוך כסף רב בעת הצורך בשכפול מפתח לקטנוע.
  •  המפתח לקטנוע או לאופנוע, נשבר, אבד או נגנב, אל תיכנסו ללחץ.
  • התקשרו אל המוקד הטלפוני  1700-55-66-32 ולקבל הפנייה אל תחנת השירות הקרובה למקום שבו אתם נמצאים.
  • כל העובדים בתחנות השירות מיומנים ומקצועיים, הם רכשו ניסיון רב בשכפול מפתחות וישכפלו בהצלחה גם את המפתח שלכם.
  • במידה ואתם לא יכולים להגיע אל תחנת השירות הקרובה, השירות המורחב שלנו, יספק ניידת שירות שתישלח אליכם ותשכפל את המפתח במקום.
  • כיסוי אובדן מפתח לקטנוע הוא כיסוי שעשוי לחסוך לכם כסף רב. אל תהססו, הצטרפו אל אינספור הלקוחות שכבר נהנים מהשירות החדש!
טלפון להתקשרות
מוקד השירות

ימים א-ה בין השעות 9:00-17:00
ימי ו' וערבי חג בין השעות 9:00-13:00

זמינות 24 שעות

זמן הגעה תוך 20 דקות

שכפול, שחזור וקידוד מפתחות
לרכב כולל אימבולייזר

פריצת כל סוגי הרכבים
ללא נזק

באישור משטרת ישראל
עם תעודות!