כיסוי אובדן מפתחות אופנועים

חברת "קופיקיז" עוסקים בענף הרכב למעלה מ-20 שנה, בתחומי היבוא, השיווק והתקנות של אלקטרוניקה לרכב

כיסוי אובדן מפתחות אופנועים

  • שירות בלעדי לקופיקיז
  • שירות מהיר ויעיל
  • ניסיון של יותר מ-20 שנה
  • שחזור מפתח או ייבוא מפתח מקורי
  • תשלום שנתי נמוך
  • ללא הגבלה
  • שיתוף פעולה עם חברות הביטוח המובילות

בעבור תשלום שנתי נמוך, תוכל להיות שקט שאם יאבדו לך מפתחות האופנוע, תקבל חזרה את חופש הניידות שלך, בעזרתם של מוקד השירות של קופיקיז. במהירות, במקצועיות ובאדיבות!

לאבד את המפתח המקורי של האופנוע הוא חוויה מתסכלת. אם יש לך כבר מפתח חלופי – אז הצרה פחות צרורה. אך, לאבד את כל מפתחות האופנוע הוא חוויה מתסכלת ממש. המפתח מספק גישה ליותר מסתם ההנעה של האופנוע; מיכל הדלק, נעילת המושב, מנעול לקסדה ועוד – משתמשים פעמים רבות באותו המפתח.

המפתחות החכמים של האופנועים של היום, המורכבים מהרבה יותר מסתם שיניים, ומכילים בתוכם גם שבב או מובילייזר – יכולים להגיע לסכומים גבוהים מאוד, אפילו עד 4500 ₪!

זו הסיבה, שאנו כאן בקופיקיז מציעים לך את שירות כיסוי אובדן מפתחות האופנוע. חברת קופיקיז המביאה איתה ניסיון של יותר מ-20 שנה (מ-1993) בתחומי היבוא, השיווק וההתקנות של אלקטרוניקה לרכב. מתוך ניסיון רב הן עם לקוחות פרטיים והן עם מפיצים, סיטונאים וחברות רכב – מביאה את השירות החדשני והמהפכני של כיסוי אובדן המפתחות לאופנועים.

אנו מציעים לך לישון בראש שקט, ולדעת שגם אם יאבדו מפתחות האופנוע, אנשי השירות שלנו יעשו כל מה שצריך כדי להשיג לך במהירות את המפתחות לאופנוע שלך – בין אם מדובר בשחזור מפתח, או בין אם מדובר בייבוא המפתח מחו"ל – אנו נעשה הכול. נחסוך לך את כאב הראש של הביורוקרטיה, נחסוך לך את הזמן שתצטרך בשביל למצוא את המקום שיסכים לבצע שירות כזה עבורך ועוד ועוד. וחשוב אולי יותר מכל, קופיקיז תחסוך לך את ההוצאה הכלכלית הגדולה שבשחזור מפתח לאופנוע.

בעבור תשלום שנתי נמוך, תוכל להיות שקט שאם יאבדו לך מפתחות האופנוע, תקבל חזרה את חופש הניידות שלך, בעזרתם של מוקד השירות של קופיקיז. במהירות, במקצועיות ובאדיבות!

טלפון להתקשרות
מוקד השירות

ימים א-ה בין השעות 9:00-17:00
ימי ו' וערבי חג בין השעות 9:00-13:00

זמינות 24 שעות

זמן הגעה תוך 20 דקות

שכפול, שחזור וקידוד מפתחות
לרכב כולל אימבולייזר

פריצת כל סוגי הרכבים
ללא נזק

באישור משטרת ישראל
עם תעודות!