כל מה שאתם צריכים – במקום אחד

עם ניסיון של יותר מ-20 שנה ואלפי לקוחות פרטיים וסיטונאים מרוצים

כיסוי אובדן מפתחות אופנועים

כיסוי אובדן מפתחות רכבים

כיסוי אובדן מפתחות רכבים
שכפול מפתחות רכבים

שכפול מפתחות רכבים
שכפול מפתחות קטנועים

שכפול מפתחות קטנועים
שכפול שלטים לרכב וכיסוי לאובדן

שכפול שלטים לרכב וכיסוי לאובדן

חברת קופיקיז היא חברה וותיקה, העוסקת בענף הרכב משנת 1993; ביבוא, שיווק והתקנות
של אלקטרוניקה לרכב. בין לקוחותינו נמנים מפיצים סיטונאים, חברות רכב ועוד עשרות אלפי לקוחות.

הסיבה העיקרית לכך שהחברה שלנו וותיקה כל כך, ומצליחה להגיע ולשמר לאורך שנים לקוחות רבים כל כך, היא מפני שאנו מבינים ששרות לקוחות זמין ומהיר הוא הכרחי בעולם מהיר כמו העולם שבו אנו חיים. אצלנו בקופיקיז, אנו שמחים לתת לכם את השירות המגיע לכם, בין אם מדובר בשכפול מפתחות ושלטים, ובין אם מדובר במענה לכיסוי אובדן מפתחות.

נותני השירות שלנו נמצאים במגע רצוף עם לקוחותינו, תוך דגש למתן שירות, ומתוך ידיעה ששרות טוב ומהיר הוא הדבר שלו אתם זקוקים – בעיקר במצבים הלא נעימים של אובדן מפתח או שלט, שבו למעשה, חייכם "תקועים"… שכן, בלי היכולת להתניע את הרכב, הקטנוע או האופנוע – רחוק לא תוכלו להגיע.

הוותק שלנו בתחום הרכב, מאפשר לנו להיות תמיד צעד אחד לפני כולם; להבין את ההתחדשות המהירה והתדירה בשוק הרכב, ואת הצרכים המשתנים של לקוחותינו, המתלווים לשינויים אלה. אנו יודעים לשכפל באופן המדויק ביותר והמהיר ביותר מפתחות ושלטים מהפשוטים ביותר ועד למשוכללים ביותר הקיימים כיום בשוק.

זו גם הסיבה, שאנו מציעים לכם, שירות משמעותי, ייחודי ובלעדי: כיסוי אובדן מפתחות לרכבים ולאופנועים. שרות זה, יאפשר לכם לישון בשקט, ולדעת שגם אם יאבדו מפתחות הרכב או האופנוע היקרים, אתם לא תצטרכו לרוץ כדי למצוא את המקום שיבצע את כל השרות המקיף של ייצור מחדש, או ייבוא של מפתח יקר וייחודי. כמו-כן, לא תצטרכו לשלם סכומי עתק על השרות הזה – אנחנו מציעים לכם תמורת סכום שנתי קטן, לדעת שאתם מכוסים.

אנחנו נעשה הכול בשבילכם – ממציאת המפתח הנכון לרכבכם או לאופנוע- אם בייצור חדש כאן בארץ, ואם בהתקשרות ליצרן בחו"ל, ולייבוא המפתח עד אליכם – אתם יכולים לישון בשקט, ואנשי השרות שלנו יעשו הכול בשבילכם!

טלפון להתקשרות
מוקד השירות

ימים א-ה בין השעות 9:00-17:00
ימי ו' וערבי חג בין השעות 9:00-13:00