שיכפול מפתחות קטנועים

אל תחכה שיאבד המפתח המקורי, פנה אלינו עוד היום, ושכפל את מפתח הקטנוע שלך!

  • שכפול מפתחות לכל סוגי הקטנועים
  • שכפול מפתחות פשוטים וחכמים
  • התאמת המפתח לקטנוע
  • ניידת שירות תגיע עד ביתך, במידת הצורך
  • שירות מקצועי, אמין ומהיר
  • ניסיון של יותר מ-20 שנה

אם יש לך קטנוע, זה בוודאי לא סתם. אם יש לך קטנוע, זה בוודאי אומר שאתה נוסע בו כל היום, או לפחות כל יום, מהבית לעבודה ובחזרה. דרך מצוינת לחסוך כסף וגם זמן, בהתחמקות מכל הפקקים המעצבנים של הבוקר ושעות אחה"צ והערב.

אז, אם יש לך קטנוע – אין ספק, שאתה בן אדם עם שכל בקדקודו. כי הבנת שקטנוע זו דרך מצוינת להתנייד ממקום למקום בחיסכון בכסף ובזמן. וכאדם חכם שכזה, הרי שאתה מבין בוודאי גם את חשיבות המפתח הרזרבי לקטנוע שלך.

מדוע חשוב כל כך שיהיה מפתח רזרבי לקטנוע?
במרוץ החיים שלנו, קל מאוד לאבד מפתח. או אפילו לעקם את המפתח כך שיהיה בלתי ניתן לשימוש. ולא עלינו, יש גם לא מעט גניבות… בקיצור, קל מאוד להישאר עם קטנוע, אבל בלי מפתח. והרי ברור שאם אתה תקוע בלי מפתח לקטנוע, הרי שאתה תקוע בעוד הרבה בחינות… אתה לא יכול להתנייד ממקום למקום בדרך הפשוטה והזולה שהיא דרך הקטנוע. אז מה עושים?

אפשר כמובן, לקוות שלא יאבד המפתח, ואם זה יקרה – אז פשוט ללכת ולשחזר מפתח. אז זהו? ששחזור מפתח לקטנוע יכול להגיע גם ל-4500 ₪. כן. כן. אך אל דאגה, בשביל זה אנחנו מקופיקיז כאן. אנו מייעצים לך בחום לפנות אלינו ולשכפל את מפתח הקטנוע שלך במחיר נמוך, ולהיות בראש שקט, שגם אם יאבד המפתח המקורי, תוכל לשלוף את המפתח הרזרבי, ולהמשיך בחייך כרגיל – בלי לבזבז זמן מיותר על שחזור מפתח, ובלי להיתקע, כשהקטנוע שלך עומד חסר תזוזה, לפעמים גם במשך ימים עד ששחזור מפתח הקטנוע מושלם.

שכפול מפתח בקופיקיז

אנחנו בקופיקיז מציעים שכפול מפתח לקטנוע עם או בלי מובילייזר  לפי הצורך, והתאמה מיוחדת ומקצועית לקטנוע שלך. הניסיון הרב של חברת קופיקיז, העוסקת בענף הרכב משנת 1993 – ביבוא, שיווק והתקנות של אלקטרוניקה לרכב, בעלת אלפי לקוחות פרטיים, כמו גם מפיצים סיטונאים – הניסיון רב השנים הזה ורב הלקוחות הוא שמאפשר לנו לתת לך את השירות הטוב, המהיר והמקצועי ביותר.

למעשה, אנו יכולים להגיע עד אליך הביתה, כדי לבצע את שכפול המפתח במהירות, ולנוחיותך המרבית – עם אנשי המקצוע רבי הניסיון שלנו, בעלי תודעת שירות גבוהה, ויכולת לפתור כל בעיה.

טלפון להתקשרות
מוקד השירות

ימים א-ה בין השעות 9:00-17:00
ימי ו' וערבי חג בין השעות 9:00-13:00

זמינות 24 שעות

זמן הגעה תוך 20 דקות

שכפול, שחזור וקידוד מפתחות
לרכב כולל אימבולייזר

פריצת כל סוגי הרכבים
ללא נזק

באישור משטרת ישראל
עם תעודות!