שכפול שלטים לרכב

אל תחכה שיאבד השלט המקורי, פנה אלינו עוד היום,
ושכפל את שלט הרכב במחירים זולים, ובשירות מקצועי ואמין!

• ניסיון של יותר מ-20 שנה
• שירות מקצועי, אמין ומהיר
• ניידת שירות תגיע עד ביתך, במידת הצורך
• שכפול שלטים של כל סוגי הרכב

היו זמנים שמכוניות יוקרה היו מגיעות עם המצאה חדישה מאין כמוה – שלט לרכב. מאז עשינו דרך ארוכה, והיום אין כמעט מכונית שאינה מגיעה עם שלט. והשלט משמש לא רק לפתיחה מרחוק של הרכב, כפי שהיה פעם. היום, ישנן מכוניות שהשלט מאפשר הנעה שלהן, או שבתוך השלט נמצאת גם האזעקה, ואז אבוי! במקרה זה, שלט מקולקל לא יאפשר לכם כלל לנסוע ברכב, גם במקרה שהמפתח עצמו אכן הצליח לפתוח את דלתות הרכב – הרי שעכשיו האזעקה תפעל זמן רב… לא נעים. לא נעים בכלל!

שלט הוא גם דבר עדין מאוד. קטן. עשוי מאריזת פלסטיק דקה, ובתוכו רכיבים אלקטרוניים קטנטנים ורגישים. קל לו לשלט ליפול, להישבר, או פשוט ללכת לאיבוד. במקרה הטוב, יש לכם שלט חלופי, ואז יצאתם בזול. אך, במידה ואין לכם שלט חלופי – הזמנה של שלט חדש יכולה לנוע בין מאות לאלפי שקלים. כן. כן. אלפי שקלים לפיסת האלקטרוניקה הקטנה הזו. קטנה, אבל חשובה.

לכן, אנו מציעים לכם, כאן בקופיקיז, שהיא בעלת ניסיון של יותר מ-20 שנה בתחום האלקטרוניקה של הרכב והאופנוע, עם אלפי לקוחות מרוצים הן במגזר הפרטי והן במגזר הסיטונאי – לשכפל את השלט לרכב. לשכפל אותו, במחיר זול בהרבה מהזמנה של שלט חדש לגמרי. בקופיקיז נשמח לתת לכם מענה מהיר ומקצועי. אתם מוזמנים להגיע אלינו, ואם לא תוכלו לעשות זאת, נשמח לשלוח אליכם את אנשי המקצוע שלנו, שיעזרו לכם ולרכבכם.

ככל שהרכב שלכם מצויד במערכת הגנה אלקטרונית מתוחכמת יותר, כך גם השלט לרכב יהיה מורכב וחכם יותר. תיקון שלטים לרכב היא אומנות הדורשת ידע מקצועי רב, והיכרות מעמיקה עם סוגי השלטים של הרכבים והדגמים השונים הרווחים בשוק. ב"קופיקיז" משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת כדי לספק לכל סוג ודגם של רכב, את השלט המתאים.

טלפון להתקשרות
מוקד השירות

ימים א-ה בין השעות 9:00-17:00
ימי ו' וערבי חג בין השעות 9:00-13:00

זמינות 24 שעות

זמן הגעה תוך 20 דקות

שכפול, שחזור וקידוד מפתחות
לרכב כולל אימבולייזר

פריצת כל סוגי הרכבים
ללא נזק

באישור משטרת ישראל
עם תעודות!