שכפול מפתחות לרכב

אל תחכה שיאבד המפתח המקורי, פנה אלינו עוד היום, ושכפל את מפתח הרכב שלך!

•  שכפול כל סוגי המפתחות
•  שכפול לכל סוגי ודגמי הרכב
•  שכפול מפתח
•  שחזור מפתח
•  תיקון, שיפוץ וקידוד מפתח
•  ניידת שרות תגיע עד אליכם במידת הצורך
•  ניסיון של יותר מ-20 שנה
•  מקצועיות, אמינות ותודעת שירות

עד סוף שנות התשעים שכפול מפתחות לרכב היה עבודה קלה ופשוטה; מפתח בעל שיניים אלה או אחרות, שעבר תחת מכונה מכנית פשוטה, והנה לך מפתח. אולם, בשל העלייה ההולכת וגדלה בגניבות הרכב, החלו יצרני הרכב לשפר את המיגון של הרכבים, ופיתחו מפתחות חכמים יותר, המכילים בתוכם שבב חכם, צ'יפ אימובילייזר ועוד ועוד המצאות, הכוללות רכיבי אלקטרוניקה קטנים, עדינים ויקרים. לפיכך, שכפול מפתח הרכב נהיה דבר יקר, הנע בין מאות לאלפי שקלים.

קופיקיז היא חברה בעלת יותר מ-20 שנות ניסיון (מ-1993) בתחום האלקטרוניקה לרכב. והיא מספקת את שירותיה הן ללקוחות פרטיים, והן לציי רכב וללקוחות סיטונאים. זו הסיבה, שאתם יכולים לסמוך שמוקד השירות שלנו, יתנו לכם את השירות המקצועי ביותר. עם קופיקיז אתם יכולים להיות בטוחים שהעבודה העדינה של שכפול מפתחות הרכב, אכן יספק לכם מפתח טוב כמו המפתח המקורי, שאבד או התקלקל.

חשוב לדעת, כי צ'יפ האימובילייזר, הנמצא ברבים ממפתחות הרכבים, הוא צ'יפ ממוחשב הכולל בתוכו קוד ייחודי. כאשר המפתח מתחבר אל מנגנון ההתנעה או הנעילה, הצ'יפ מוצמד אל יחידה ייעודית, המבצעת זיהוי של הרכב. רק לאחר שמחשב הרכב מאמת כי זהו אכן המפתח המקורי של הרכב, הוא משחרר את מנגנון הנעילה, ומאפשר את הנעת הרכב.
בשונה משכפול של מפתחות לבית או למשרד, בעת שכפול מפתחות לרכב, נדרש בעל המקצוע לבצע שכפול של קוד ההתנעה, הממוקם בתוך האימובילייזר. קוד ההפעלה המוטמע בצ'יפ, שונה בין יצרניות הרכב ובין הדגמים השונים של הרכב.

גם אם המפתח המקורי לרכב אבד, נשבר או נשכח, אנו בקופיקיז נדע לבצע שחזור מפתח. במקרים אלו אנו נאפס את רכיב האימובילייזר ברכב, נקדד אותו מחדש, ונתאים את המפתח החדש לרכב.

קופיקיז מספקת שירותי שכפול מפתחות לכל סוג ודגם של רכב. אנו מתקנים, משכפלים, משפצים ומקודדים מפתחות אימובילייזר ומפתחות חכמים לכל סוגי הרכב.

כל שכפולי המפתחות לרכב מבוצעים על גבי מפתח איכותי כדי לא לפגוע במערכת המחשב, בשונה ממצב שבו נעשה שימוש במפתח שאינו איכותי או שאינו מקורי לדגם הרכב. וכאן טמונה חלק מההצלחה.

שימו-לב, כי אם אין באפשרותכם להגיע אל תחנת השירות של קופיקיז, הקרובה למקום מגורכם, ניתן לשלוח את ניידת השירות של החברה ישירות אליכם, ואנו נשכפל את המפתח במקום.

טלפון להתקשרות
מוקד השירות

ימים א-ה בין השעות 9:00-17:00
ימי ו' וערבי חג בין השעות 9:00-13:00

זמינות 24 שעות

זמן הגעה תוך 20 דקות

שכפול, שחזור וקידוד מפתחות
לרכב כולל אימבולייזר

פריצת כל סוגי הרכבים
ללא נזק

באישור משטרת ישראל
עם תעודות!