שכפול מפתחות לרכבי יוקרה

אל תחכה שיאבד המפתח המקורי, פנה אלינו עוד היום, ושכפל את מפתח הרכב שלך!

  • עבדתם קשה, הגעתם למאזן כלכלי מכובד והצלחתם לרכוש רכב יוקרה. אתם מתבוננים בו ומרגישים מרוצים. הבעיה היא שגם הרכב המפואר, המעוצב והמאובזר ביותר צריך מפתחות כדי שניתן יהיה לנהוג בו, מפתחות שלפעמים הולכים לאיבוד או חמור מכך – נגנבים. זו בדיוק הסיבה לכך שחשוב לשמור על מפתחות הרכב היוקרתי מכל משמר, אבל גם לפנות לחברה המבצעת שכפול מפתחות.מתי מומלץ לבצע שכפול מפתחות לרכבי יוקרה?שכפול מפתחות דרוש עבור כל סוגי הרכב. השכפול יאפשר למספר נהגים להשתמש ברכב, כפי שעשוי להתבקש במשפחות עם ילדים, אצל בני זוג שהרכב משמש את שניהם וכן הלאה. בכוחו של שכפול המפתחות למנוע עימותים רבים סביב המפתחות, ליצור סדר (כי כל אחד אמור לדעת בדיוק היכן נמצא המפתח שלו) וגם להקל על בני הבית: אין צורך להפריד את המפתח שלו ממפתחות הבית בכל פעם שנוסעים ברכב. מהבחינה הזו, דינו של רכב יוקרתי זהה לדינו של רכב פשוט יותר.מפתחות לרכב יוקרה אינם חפים מפני אובדן או גניבות, וגם לא מפני נזק פיזי להם (למשל, מפתח שנשבר בתוך מנעול הרכב עקב הפעלת כוח רב מדי). שכפול מפתחות אמנם לא ימנע מצבים מהסוג הזה, אבל בהחלט עשוי להביא להתנהלות פשוטה וזולה יותר אם אחד התרחישים השליליים האלה מתגשם: המציאות היא ששכפול מפתחות הוא זול פי כמה ביחס לשחזור מפתחות, שיידרש כמובן כאשר כל מפתחות הרכב שמחזיקים בהם הולכים לאיבוד. מהבחינה הזו אפשר לראות את שכפול המפתחות כהקדמה של רפואה למכה.

    בגדר חובה: פנייה למומחים בלבד

    שכפול מפתחות לרכבי יוקרה יהיה מן הסתם יקר יותר מאשר במקרה של כלי רכב סטנדרטיים, עקב המאפיינים הייחודיים של המפתחות הללו. כדי שהכל יתבצע על פי הספר, חשוב לפנות לחברה מקצועית ומנוסה בביצוע פעולות מהסוג הזה. בדרך כלל יש להתחבר לשקע התקשורת ברכב, לבצע את הקידוד וגם ליצור את התקשורת הדרושה בין מפתחות הרכב לבין השלט. ללא ידע מקצועי מספק עלולות פעולות אלו להסתיים בכישלון, או אפילו להביא לנזק הנגרם לרכב עצמו. מיותר לציין שההוצאות על תיקון הנזק צפויות להיות גבוהות מאד.

    מה שחשוב לא פחות לוודא הוא שהחברה הזו היא אמינה וישרה. אנשי המקצוע המשכפלים את המפתח מחזיקים בגישה לנכס יקר מאד, ואם הם אינם אמינים הם עלולים לנצל את המצב לטובתם ולרעתו של הלקוח – חשבו, למשל, על שכפול מפתח שנעשה בסתר, במטרה לגנוב את הרכב.

     

טלפון להתקשרות
מוקד השירות

ימים א-ה בין השעות 9:00-17:00
ימי ו' וערבי חג בין השעות 9:00-13:00

זמינות 24 שעות

זמן הגעה תוך 20 דקות

שכפול, שחזור וקידוד מפתחות
לרכב כולל אימבולייזר

פריצת כל סוגי הרכבים
ללא נזק

באישור משטרת ישראל
עם תעודות!