למה לשכפל מפתחות לרכב

אין הרבה מצבים מלחיצים יותר מאשר הרגע בו אתם מתכוונים לפתוח את הרכב, ומגלים שאין לכם מושג קלוש היכן נמצאים המפתחות שלכם.

הבעיה היא שהתרחיש הזה בהחלט אפשרי, ועלול לקרות גם לאחראיים שבאנשים. הדרך הטובה ביותר להיערך אליו, מעבר לשמירה על כל אמצעי הזהירות, היא לפנות לגורמים מקצועיים שמשכפלים את מפתחות הרכב – שירות שמציע מספר יתרונות חשובים אחרים.

אז למה לשכפל את מפתחות הרכב?

שכפול מפתחות לרכב הוא צעד מומלץ ואפילו מתבקש עקב מספר סיבות עיקריות. הראשונה קשורה לתרחיש השלילי שהבאנו מעלה, או ליתר דיוק, ברצון להיערך לקראתו. במקרה בו יש יותר מפתחות בבית, כך גדלים הסיכויים שגם אם מפתח מסוים אינו נמצא בפרק זמן ספציפי, ניתן יהיה להמשיך להשתמש ברכב (אל דאגה, בדרך כלל מפתחות שהולכים לאיבוד נמצאים אחרי פרק זמן מסוים). יחד עם זאת, אם המפתחות אינם נמצאים (או גרוע מכך – נגנבים) יש לבחור מנעול רכב חדש, ולשכפל עבורו מספר מפתחות. הרי אינכם רוצים לקחת סיכונים מיותרים.

הסיבה הבאה לשכפל מפתחות קשורה לבתים רבים בישראל, בהם נוהגים ברכב כל בני המשפחה: ההורים והילדים גם יחד. במצב הזה רוצים לתת לכל אחד מבני הבית אפשרות לנהוג ברכב, כלומר, מפתח משלו שהוא מצרף למחזיק המפתחות הפרטי שלו. לא תאמינו עד כמה הצעד הבסיסי הזה ישפר את איכות החיים שלכם, ימנע חיכוכים וגם בעיות: נניח, מצב בו הילד אינו יכול להשתמש ברכב כי אחיו לקח עמו בטעות את המפתחות.

אפשר לבחור באופנים שונים של שכפול מפתחות הרכב, דבר שמשפיע גם על המחיר של השירות: לדוגמא, האבחנה בין מפתחות מקוריים של הרכב, שיהיו יקרים יותר ביחס למפתחות תואמים או חלופיים.

בגדר חובה: אמינות

שכפול מפתחות הרכב יכול להתבצע על ידי מנעולנים מקצועיים, כמו גם על ידי גורמים מטעמה של היבואנית של הרכב. מה שחשוב בכל אחד מהמקרים הוא לוודא שהגורם שפונים אליו הוא האמין ביותר שניתן למצוא. לא קשה להבין מדוע, כאשר מי שמשכפל את הרכב מקבל גישה לאחד הנכסים החשובים (והיקרים) ביותר שלנו.

אז מה הבעיה? ובכן, אין צורך להיות קרימינולוג כדי לדעת שגורם מפוקפק עלול לנצל זאת לטובתו ולבצע שכפול נוסף של המפתח – מה שיביא לכך שהוא ינסה לגנוב את הרכב בעתיד הנראה לעין. היו הרבה מאד מקרים כאלה בישראל, ומכאן שיש לפנות רק לגורם מוסמך שמחזיק בתעודות שמעידות על כך שזהו העיסוק המקצועי שלו, או אפילו בתעודת יושר מטעמה של משטרת ישראל.

 

טלפון להתקשרות
מוקד השירות

ימים א-ה בין השעות 9:00-17:00
ימי ו' וערבי חג בין השעות 9:00-13:00

זמינות 24 שעות

זמן הגעה תוך 20 דקות

שכפול, שחזור וקידוד מפתחות
לרכב כולל אימבולייזר

פריצת כל סוגי הרכבים
ללא נזק

באישור משטרת ישראל
עם תעודות!